HAKKIMIZDA

ALİZE ÇADIR

Firmamız Düğün-Davet,Temel Atma Töreni,Mezuniyet Töreni,Açılış gibi çeşitli organizasyon sektörlerinde çadır Kiralama hizmeti ile faaliyet göstermektedir.Tecrübeli ekibimiz ve güler yüzümüzle sektörde seçkin bir yerde yolumuza devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Profesyovenel ve deneyimli teknik kadromuz ile kaliteli hizmet sunmak misyonumuzun temel unsurlarından biridir. Her firma bir hizmete aracılık eder ancak alize çadır kiralama ve membran yapı sistemleri olarak firmamız her zaman en iyiyi amaçlar.

VİZYONUMUZ

Globalleşen dünyada teknolojik yenilikleri takip eden ve bunu kurumsallık kavramı ile birlikte yürüten Alize Çadır Kiralama ve Membran yapı sistemleri, siz müşterilerimize her zaman minimum sürede maksimum hizmet sağlamaya devam etmektedir.

KEŞFEDER

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda belirlenen zaman ve mekan ile ilgili profesyonel teknik ekibimiz ile birlikte ortak bir çalışma yürütülür.Gerekli tespitler yapıldıktan sonra ölçülendirme, ve tasarım hizmeti de tarafımızdan talep edildiği şekilde sağlanmaktadır.

PROJELENDİRİR

Karşılıklı mütabakat çerçevesinde talep edilen hizmetler projelendirlilir.Teknik şartname,çizimler ve fiyatlandırmalar projelendirme aşamasına katkı sağlar ve beraberinde ortaya somut bir tablo çıkartılır.

UYGULAR

Talep edilen hizmetler çerçevesinde keşif ve projelendirme  aşamaları sonrasında uygulama kısmı tamamen profesyonel ve deneymli kadromuz ile birlikte hayata geçer.Minimum sürede maksimum hizmet anlayışımızı da bu aşamada siz müşterilerimize sunmuş oluyoruz.

SAYILARLA ALİZE

km’lik
alanda

6200

çadır
kurulmu

826

organizasyon
& etkinlik

385

mutlu
müşteri

1500